Informacje o firmie

MotoHurtownia powstała w roku 2005 w Dobrodzieniu. Rozwój firmy jest dla nas niezwykle ważny, dlatego też staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Dzięki otwarciu dwóch filii w Kluczborku i w Kłobucku, docieramy do coraz większej liczby odbiorców. Zajmujemy się sprzedażą podnośników, wyważarek, montażownic, geometrii do kół oraz innych narzędzi wykorzystywanych w warsztatach samochodowych, ASO i stacjach diagnostycznych. Naszym klientom możemy zaoferować nowe maszyny renomowanych firm europejskich.

Nasza oferta obejmuje głównie urządzenia firm RAVAGLIOLI, HOFMANN, NUSSBAUM, SUN, których urządzenia importujemy bezpośrednio. Natomiast jesteśmy dystrybutorem takich firm, jak: Hella-Guttman, Walter, Norfi, M7, Facom, Meclube, Compac i innych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę. Nasza działalność nie kończy się wyłącznie na samej sprzedaży, zapewniamy również montaż urządzeń, naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Posiadamy uprawnienia SEP i UDT do montażu i przeglądów serwisowych, które są niezbędne przy zgłaszaniu urządzeń do dozoru technicznego.

Znacznym aspektem naszej działalności jest również sprzedaż nowych opon marki VREDESTEIN i Apollo których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, a także felg stalowych i aluminiowych. W naszych punktach można również skorzystać z pełnej gamy usług serwisowych ogumienia.

W ostatnich latach rozwinęliśmy naszą ofertę również o produkcję zabudów hydraulicznych do samochodów pomocy drogowej / ASSISTANCE. Oferujemy gotowe pojazdy, a także możliwość instalacji zabudowy na powierzonych  samochodach.

 

hurtownia

ZOBACZ NASZĄ DRUGĄ STRONĘ INFORMACYJNĄ, POŚWIĘCONĄ WYPOSAŻENIU WARSZTATOWEMU

hurtownia

www.mototechnik.pl

.