Serwis i wulkanizacja

Działalność naszej firmy opiera się nie tylko na sprzedaży wyposażenia dla warsztatów zajmujących się mechaniką pojazdową czy wulkanizacją. Zajmujemy się także świadczeniem profesjonalnych, wysokiej klasy usług serwisowych. Z myślą o naszych Klientach i ich potrzebach prowadzimy m.in. serwis opon i zakład wulkanizacyjny oraz pomoc drogową. Jako producent zabudowy pomocy drogowej wykonujemy też zabudowy hydrauliczne na autach naszych Klientów oraz sprzedajemy gotowe pojazdy tego typu. Uzupełnieniem oferty jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych przez nas produktów i urządzeń, co przekłada się na kompleksową obsługę Klienta.

Wulkanizacja w Olesnie

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu zadbać o to, by kupione u nas opony letnie i zimowe wykazywały się jak najlepszą trwałością. Jedną z naszych specjalności jest szybka i precyzyjna wulkanizacja. Każdą dostarczoną do naszego zakładu oponę postaramy się błyskawicznie doprowadzić do stanu używalności. Nasz zakład wulkanizacyjny wyposażony w najlepsze maszyny wulkanizacyjne oferuje również usługi z zakresu prostowania felg samochodowych  i wymiany oraz przechowania opon. Prowadzimy również serwis samochodów osobowych i ciężarowych pomagając w awariach i nagłych wypadkach, a także świadcząc profesjonalną pomoc drogową. Posiadamy własne pojazdy wyposażone w zabudowy hydrauliczne, które mogą dotrzeć w każde miejsce. Świadczymy pomoc dla kierowców aut osobowych i ciężarowych.

Montaż i produkcja zabudów hydraulicznych do samochodów pomocy drogowej

Jako firma niezwykle doświadczona w świadczeniu pomocy drogowej zajmujemy się również produkcją zabudów hydraulicznych. Zabudowy hydrauliczne do samochodów pomocy drogowej naszego autorstwa wykonane są przy użyciu najwyższej jakości komponentów, co przekłada się na ich skuteczność i trwałość. Jako producent zabudowy pomocy drogowej jesteśmy bardzo elastyczni – oferujemy usługi montażu zabudowy na pojeździe Klienta, a także sprzedajemy gotowe auta wyposażone w najwyższej klasy rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy w miejscowościach takich jak Dobrodzień, Kluczbork, Kłobuck, Olesno, Ozimek, Krzepice, Lubliniec oraz na całym terenie obejmującym okolice Częstochowy i Opola.