Opony Apollo Vredestein, GT Radial i innych marek

Nowa Letnia Opona Premium
Opony są nieodłącznym elementem każdego samochodu. Odpowiadają za przyczepność do podłoża, tor jazdy, poślizgi lub ich brak oraz amortyzowanie wstrząsów powodowanych przez nierówności na drodze. Dobór odpowiedniego ogumienia jest niezbędny dla zachowania bezpieczeństwa jazdy oraz komfortu prowadzenia auta. Warunkuje też poziom generowanego hałasu. Opony są produkowane w wielu wariantach rozmiarowych, co pozwala na ich dopasowanie do typu kół. O wyborze decydują wymiary, jakie mają felgi stalowe lub aluminiowe. Ważna jest też sezonowość opon ze względu na rodzaj i kształt bieżnika czy strukturę mieszanki gumowej. MotoHurtownia oferuje bogaty asortyment produktów przeznaczonych dla warsztatów motoryzacyjnych i wulkanizatorów oraz dla właścicieli samochodów. Są wśród nich również opony Apollo Vredestein, GT Radial oraz innych znanych marek. Cieszą się one niezmienną popularnością, co z pewnością świadczy o ich doskonałej jakości i atrakcyjnej cenie. Dystrybuowane przez nas opony Apollo firmy Vredestein zapewnią nie tylko pełen komfort oraz płynność jazdy, ale też znakomite osiągi i optymalną przyczepność do podłoża. Efektywne i zarazem efektowne bieżniki modeli z wyższej półki opracowane we współpracy z firmą Giugiaro, będą stanowiły perfekcyjne uzupełnienie luksusowych oraz sportowych aut.

Opony Vredestein – dystrybutor marki Apollo Polska

Apollo Vredestein Polska jest znanym i cenionym na rodzimym rynku dystrybutorem ogumienia firmy z ponad stuletnią tradycją w dziedzinie produkcji opon samochodowych i rowerowych. Rozwiązania od pokoleń konstruowane przez holenderską firmę Vredestein, obecnie są tworzone i dystrybuowane pod kontrolą nowego właściciela – indyjskiej firmy Apollo. Stąd też często są oferowane jako opony Apollo, opony Vredestein lub pod najnowszą nazwą firmy – opony Apollo Vredestein. Polski oddział firmy Apollo Vredestein – dystrybutor ogumienia – dostarcza na rynek zarówno opony letnie Apollo, jak i ich warianty zimowe. Poszczególne modele sezonowe są wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii w komponowaniu mieszanek gumowo-kauczukowych. Z tego powodu opony letnie Vredestein zapewniają wysokie osiągi przy wysokich temperaturach otoczenia, a opony zimowe Apollo gwarantują doskonałą przyczepność w trudnych warunkach zimowych. Oferta naszej hurtowni obejmuje wiele modeli tego ogumienia. Proponujemy też modele GT Radial – marki firmy pochodzącej z Indonezji. Produkty zaliczane do klasy ekonomicznej cieszą się dużym uznaniem kierowców na całym świecie.

Opony letnie i zimowe Apollo Vredestein

Poszukujecie Państwo dobrego ogumienia do swojego samochodu? Polecamy nasze opony zimowe Vredestein Apollo, opony letnie Apollo oraz modele GT Radial. Do zakupu opon z MotoHurtowni zachęcamy Klientów z miejscowości takich jak Częstochowa, Dobrodzień, Kluczbork, Kłobuck, Lubliniec, Olesno, Opole, Ozimek i wielu innych.